Strona głównaGryAktualnościSaints Row – reboot robi dobre wrażenie i zapowiada się obiecująco

Saints Row – reboot robi dobre wrażenie i zapowiada się obiecująco

Fani serii Saints Row z niecierpliwością czekają na premierę nowej części, która w rzeczywistości będzie rebootem serii. Wygląda na to, że Deep Silver odrobiło lekcje i na graczy czeka kawał widowiskowej akcji.

Jakiś czas temu odbył się zamknięty pokaz Saints Row, w którym wzięli udział również członkowie ekipy Deep Silver. Podczas wydarzenia zaprezentowano obszerny gameplay, w którym przedstawiono kilka rodzajów misji, tryb kooperacji oraz przede wszystkim totalną demolkę, która była jednym z najlepszych elementów poprzednich odsłon.

Premiera zbliża się do nas wielkimi krokami, dzięki temu było już kilka okazji żeby zobaczyć zwiastuny gry. Saints Row nadal zasługuje na miano bardziej szalonej i nieprzewidywanej wersji GTA. Co więcej, oprócz akcji gracze będą mogli również wyrazić siebie i wyróżnić się na tle innych. Wszystko to za sprawą możliwych wariacji personalizacji postaci. Saints Row udostępni dziesiątki fryzur, setki ubrań oraz kostiumów i niezliczone modyfikacje broni, pojazdów czy możliwość stworzenia własnej kryjówki według naszego pomysłu.

Najlepsze jest jednak to, że nowa wersja dostarczy tony nowego contentu, jakiego jeszcze nie widzieliśmy w żadnej odsłonie Saints Row. Deweloper kładzie bardzo duży nacisk na customizację. Kreator postaci czerpie garściami z gier RPG, dając możliwość dopasowania wyglądu postaci do naszych preferencji oraz pomysłów.

Zobacz: Star Wars KOTOR Remake – prace nad grą wstrzymane

Gracze dostaną bardzo dużo swobody nie tylko podczas tworzenia postaci, ale również podczas samej rozgrywki. Oczywiście nie zabraknie również mnóstwa dobrego humoru i zabawy z grania. Może i cierpi przez to realizm świata, ale chyba nikt nie oczekuje realizmu w Mayhem, czyli mieście gdzie dzieje się historia.

Wartkości akcji dodadzą również różnego rodzaju gadżety m.in. wingsuity i katapulty zamontowane w samochodach. Mocną stroną pozostanie również tryb kooperacji. Deep Silver znacznie ułatwił dołączenie do gry innych graczy, a tym samym możliwość udzielenia pomocy – co cztery głowy to nie jedna.

Dotychczasowe prezentacje utwierdzają w przekonaniu, że Saints Row będzie świetną grą, która pozwoli bardzo miło spędzić pozostałą cześć roku a nawet znacznie dłużej. Zdecydowanie jest to coś na co zasłużyli fani serii.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię