Strona głównaKonsoleForza Horizon 5 - CUPRA Tavascan XE z serii Extreme E już...

Forza Horizon 5 – CUPRA Tavascan XE z serii Extreme E już dostępna

Gracze Forza Horizon 5 mają możliwość usiąść za wirtualną kierownicą CUPRA Tavascan XE z serii Extreme E. Fani mogą rywalizować podczas wyścigów Extreme E X Prix.

Forza jest oficjalnym partnerem zawodów Extreme E, dzięki temu do gry dołączył nowy model samochodu CUPRA Tavascab XE, w pełnej wersji kolorystycznej. Jak podkreśla stwierdza Antonino Labate, Globalny Dyrektor ds. Strategii, Rozwoju Biznesu i Operacji w CUPRA.

Współpraca Extreme E i twórców gry Forza Horizon 5 umożliwia naszym fanom zanurzenie się w innowacyjnym, całkowicie elektrycznym świecie marki CUPRA.  Ta współpraca stanowi kolejny krok, w którym świat wirtualny i rzeczywisty łączą się i gdzie wszyscy mogą poczuć zarówno adrenalinę, jak i inne emocje związane z udziałem w zawodach Extreme E.

Zobacz: Star Wars KOTOR Remake – prace nad grą wstrzymane

Jest to całkowicie nowe doświadczenie marki, które wciągnie do gry zarówno nowych jak i obecnych graczy. Sprawdźcie jakie możliwości skrywa w sobie elektryczny pojazd terenowy CUPRA Tabascan XE zyskując możliwość rywalizacji w nowych wydarzeniach i wyzwaniach. Dzięki odblokowaniu unikalnych wariantów gry, macie szanse na zdobycie gadżetów Extreme E.

Wirtualny świat to szybko rozwijająca się przestrzeń. Marki mogą w niej organizować wyjątkowe wydarzenia i tworzyć doświadczenia tak, by potem dzielić się nimi z innymi Wcześniej były one dostępne tylko dla nielicznych. Teraz możemy się nimi dzielić i wykraczać poza to, co przemysł motoryzacyjny kiedykolwiek był w stanie zaoferować.

Gra Forza Horizon 5 jest dostępna na konsole Xbox Series X|S, Xbox One, Windows 10, Steam, Xbox Game Pass oraz przez Xbox Cloud Gaming.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię