Advertisement
Strona głównaGryAktualnościSaints Row The Third Remastered – najnowsza aktualizacja zniszczyła grę

Saints Row The Third Remastered – najnowsza aktualizacja zniszczyła grę

Aktualizacje, które w domyśle mają coś naprawić czasami wywołują katastrofy. Taka sytuacja spotkała Saints Row The Third Remastered. Obecnie gra jest praktycznie niegrywalna.

Bezpośrednio po premierze Saints Row The Third Remastered, która miała miejsce w maju, gra była wyśmienita. Niestety teraz nie można powiedzieć tego samego. Po aktualizacjach liczba klatek na sekundę została zablokowana i maksymalnie możemy uzyskać 67 klatek. Nie pomaga wyłączenie V-Sync.

Zobacz: Dr Disrespect zbanowany na zawsze na Twitchu [aktualizacja]

Doszło również do pogorszenia jakości dźwięku, a w zasadzie jego głośności. Obecnie praktycznie nie słychać wystrzałów z pistoletu oraz odgłosów samochodów. Z kolei NPC mocno zdziczeli, albo dostali świra za kółkiem, bo większość z nich stara się rozjechać nas samochodami.

Ze względu na to, że gra dostępna jest tylko za pośrednictwem Epic Games Store, co powoduje, że nie ma społeczności i oficjalnych forów. Gracze nie mają możliwości wymienić się uwagami czy pożalić. Pozostaje jedynie przekazanie zgłoszenia bezpośrednio na adres e-mail do Deep Silver. Z kolei na wersję Steam przyjdzie nam czekać do przyszłego roku. Deweloper na razie nie komentuje sytuacji.

Zobacz: Disco Elysium otrzyma własny serial? Prace ponoć trwają

Gdy tylko pojawi się coś nowego w temacie damy Wam znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię