Strona główna Gry Aktualności Wiedźmin 3 z Ray Tracingiem to graficzna perełka

Wiedźmin 3 z Ray Tracingiem to graficzna perełka

W ostatnich dniach kolejne tytuły są uruchamiane z aktywną technologią śledzenia promienia. Teraz dołączył do nich Wiedźmin 3.

Trzecia odsłona serii CD Projekt Red nawet bez modów cały czas robi bardzo duże wrażenie pod kątem oprawy graficznej. Dołożenie do tego aktywnego śledzenia promieni działającego w czasie rzeczywistym powoduje, że nikt nie powiedziałby, ze to gra wydana cztery lata (i trzy dni) temu.

Zobacz: GTA V z ray tracingiem wygląda rewelacyjnie (wideo)

Na filmie prezentującym możliwości modyfikacji widzimy prezentację wnętrz, budynków, przyrody, a nawet walki. Całość działa całkiem płynnie, ale trzeba zaznaczyć, że mod bardzo mocno obciąża komputer. Materiał był nagrywany na komputerze wyposażony w procesor Intel i7-6700k, 16GB pamięci RAM i grafikę Nvidia GTX 1080Ti. Gra działała do tego w rozdzielczości 4K, więc ciężko dziwić się, że płynności daleko do 60 klatek na sekundę.

Na filmie widzimy również porównanie z innymi modyfikacjami graficznymi Wiedźmina 3.

Zobacz: Crysis z Ray Tracingiem i kooperacją. Mody wskrzeszają kultową grę

Modyfikacja jest dostępna dla każdego, kto wspomoże projekt kwotą 20 dolarów wpłaconą w serwisie Patreon oraz oczywiście dysponuje odpowiednio potężnym komputerem.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Avatar
orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE