Strona głównaKonsoleSeries X - brytyjski sklep zaczyna anulować preordery

Series X – brytyjski sklep zaczyna anulować preordery

Okazuje się, że brytyjski ShopTo ma problemy z realizacją zamówień nie tylko na PlayStation 5. Także zamawiający Series X mogą być rozczarowani.

Powtarza się sytuacja, którą opisywaliśmy kilka dni temu, i która dotyczyła PlayStation 5. Teraz okazuje się, że także z zamówieniami na Xboxa Series X są problemy. Sklep rozsyła niektórym klientom informację, że po przeanalizowaniu liczby dostępnych konsol, okazuje się, że nie będą w stanie zrealizować danego zamówienia w pierwszym dniu premiery.

Xbox Series X

Najwyraźniej odwrócił się trend bardzo słabego zainteresowania nową konsolą Microsoftu, którą teraz chce mieć zbyt wiele osób. Z drugiej strony, zbieranie zamówień mimo niewystarczającej “siły przerobowej” oraz zbyt małej liczby wyprodukowanych egzemplarzy na start w przypadku obu konsol wydaje się być mocno nie w porządku. Pocieszające w przypadku Xboxa jest natomiast to, że póki co sytuacja dotyczy tylko jednego sklepu, a nie dodatkowo Amazona czy – jak się potem okazało – także polskich sklepów, jak w przypadku PS5. Obym tylko nie był tutaj złym prorokiem…

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię