Strona głównaKonsolePolskie sklepy zaczynają anulować preordery PlayStation 5

Polskie sklepy zaczynają anulować preordery PlayStation 5

Ciężko będzie dostać PlayStation 5 w dniu premiery. Nawet jeżeli złożyliście już preorder, nie ma gwarancji odebrania konsoli już 12 listopada.

O potencjalnych problemach z dostępnością PlayStation 5 słyszeliśmy już kilka tygodni temu. Najpierw chodziło o wersję Digital na Zachodzie, ostatnio wspominano również o mankamentach preorderów. Teraz problem dotyczy dużo większej ilości krajów oraz konsol.

Zobacz: Xbox Series S mógł wyglądać kompletnie inaczej. Ujawniono zdjęcia

W Wielkiej Brytanii sklep ShopTo poinformował, że nowe wytyczne dotyczące przydziału PS5 nie pozwolą im wysłać konsol w dniu premiery. Według irlandzkiego GameStopu z kolei, jeżeli ktoś nie dostanie zamówionego sprzętu w listopadzie, będzie musiał czekać aż do 2021.

Na forum PSX Extreme pojawiają się już również osoby, których preordery zostały całkowicie anulowane. Wygląda więc na to, że na całym świecie sklepy przyjmowały znacznie więcej zamówień, niż byli w stanie zrealizować. Kiedy wreszcie dostali wytyczne od Sony, zaczynają się pierwsze problemy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię