Strona głównaEsportIEM Katowice 2020 - informacje organizacyjne - godziny spotkań i otwarcia wejść

IEM Katowice 2020 – informacje organizacyjne – godziny spotkań i otwarcia wejść

Do najważniejszego wydarzenia dla polskich graczy zostały już zaledwie 4 tygodnie. W piątek, 28 lutego otworzą się bramy katowickiego Spodka oraz Międzynarodowego Centrum Kongresowego i rozpocznie się kolejna edycja IEM Katowice.

W tym roku wyjątkowo wcześnie poznaliśmy harmonogram rozgrywek dwóch najważniejszych turniejów podczas tego wydarzenia. 

Jeśli chodzi o turniej StarCrafta II, który po raz pierwszy będzie finałem WCS, to w piątek bramy zarówno Spodka jak i MCK otwarte zostaną dla publiczności o godzinie 11:00. Pierwszy mecz grupy C rozpocznie się w Audytorium MCK o godzinie 12:00, natomiast grupa D swoje zmagania rozpocznie o godzinie 17:30. Plan na sobotę jest podobny, z tym, że o godzinie 12:00 rozpocznie się faza RO12, a o godzinie 18:00 zobaczymy pierwszy ćwierćfinał. 

Niedziela to na turnieju StarCrafta II dzień półfinałów i finału. Wejścia zostaną otwarte o godzinie 9:30, pierwszy półfinał zobaczymy o 11:00, drugi o 12:30, a finał powinien rozpocząć się o godzinie 14:15.

Teraz informacje dla fanów CS:GO. Osoby z biletami na turniej CS-a w piątek będą mogły wchodzić na teren Spodka od godziny 13:30, a Ci, którzy będą chcieli zająć darmowe miejsca – od godziny 14:15. O 15 powinien wystartować 1. ćwierćfinał, a o 18:55 – drugi. Identycznie będzie w sobotę, oczywiście wtedy zamiast meczów ćwierćfinałowych zobaczymy już półfinały. 

W niedzielę fani CS-a będą mogli wchodzić na teren Spodka od godziny 16:00, a finałowe starcie pierwszego w historii finału Masters Championship powinno wystartować o godzinie 17:00. Godziny spotkań zarówno w turnieju SC2 jak i CS:GO zależą oczywiście w pewnym stopniu od ewentualnych opóźnień w poprzedzających je pojedynkach.

I na koniec jeszcze grafiki podsumowujące powyższe informacje.

IEM Katowice 2020 CSGO IEM Katowice 2020 SC2

Z kim widzimy się w Spodku?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię