Strona głównaKonsoleGracze wręcz domagają się wieści na temat PlayStation 5

Gracze wręcz domagają się wieści na temat PlayStation 5

Microsoft wyjawił kolejne informacje na temat konsoli Xbox Series X. W tym samym czasie miłośnicy PlayStation czekają na cokolwiek oficjalnego od Sony. Niektórzy wręcz zaczynają się domagać oficjalnej prezentacji.

Microsoft zdradza coraz więcej informacji na temat nowej konsoli – Xbox Series X. Dowiedzieliśmy się już jak będzie ona wyglądać, jaką będzie miała moc, i że obsłuży gry z poprzednich generacji, automatycznie poprawiając ich jakość. W tym samym czasie Sony milczy i odwołuje udział w kolejnych imprezach. Co prawda Japończycy jako pierwsi zaczęli oficjalnie mówić o nowej generacji, ale z czasem zamilkli. Nie wiemy nawet, jak PlayStation 5 ma się prezentować, nie wspominając już cenie urządzenia.

To coraz mniej podoba się fanom PlayStation. Po wczorajszym ogłoszeniu Microsoftu niektórzy zaczęli wręcz domagać się, aby Sony w końcu coś ujawniło. Powstała nawet specjalna grafika „The State of Patience” (ang. stan cierpliwości), która nawiązuje swoją nazwą do imprez Sony „State of Play”.

PlayStation 5 State of Patience
fot. Reddit/seth-nico

– Mam dosyć czekania. Czekam od dawna. Proszę Sony, Jim Ryan – skończcie to cierpienie i dajcie mi to, czego chcę. Pragnienie informacji na temat PS5 mnie dobija. Potrzebuję hype’u. Proszę, muszę wiedzieć czy moja biblioteka gier na PS4 zadziała na nowej generacji. Chcę zobaczyć te cholerne teraflopy. Nakarmcie mnie, nakarmcie nas, ponieważ moja słabość zabija mnie od środka. Proszę.

Wystarczy wejść na Reddita, aby trafić na wiele postów, w których fani PlayStation wyrażają swoje rozczarowanie, zmartwienie, a przede wszystkim zniecierpliwienie.

– Przez chwilę myślałem, że to oficjalne info i teraz mam depresję ☹ – napisał seth-nico.

– Nie będę kłamał, ekscytuję się nowym Xboxem. Nie sądziłem, że do tego kiedykolwiek dojdzie. Mam nadzieję, że Sony wkrótce coś pokaże. Nie mogę się doczekać – napisał etebitan17.

– Sposób w jaki ujawniane są informacje na temat Xbox Series X pozwala mi wierzyć, że Sony też wkrótce zacznie wypuszczać informacje – twierdzi deakon24.

A co Wy myślicie o Xbox Series X i PlayStation 5? Którą konsolę zamierzacie wybrać?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię