Strona głównaKonsoleSniper Ghost Warrior Contracts 2 – wiemy kiedy trafi na PS5

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 – wiemy kiedy trafi na PS5

CI Games w końcu podało oficjalną datę premiery Sniper Ghost Warrior Contracts 2 na PS5. Pierwotnie premiera miała odbyć się 4 czerwca, czyli równolegle z wersją PS4.

Po dość dziwnym i niespodziewanym opóźnieniu premiery Sniper Ghost Warrior Contracts 2 na PS5, w końcu poznaliśmy datę wydania gry. Wersja na konsolę nowej generacji Sony pojawi się już 24 sierpnia. Wstrzymanie premiery zaplanowanej na 4 czerwca spowodowane było nieprzewidzianymi problemami.

W komunikacie prasowym możemy przeczytać:

Edycja PS5 będzie jeszcze bardziej udoskonalana, dzięki czemu gracze będą mogli korzystać z adaptacyjnych wyzwalaczy DualSense, które nadają każdej broni odrębne odczucie, krótsze czasy ładowania SSD, ulepszone tekstury i efekty wizualne oraz możliwość grania w trybie wydajności lub tryb wizualny.

Co więcej, pierwszy dodatek do gry zostanie udostępniony za darmo. Wprowadzi on zupełnie nowy i rozległy region oraz dodatkowe cele i kontrakty. Na razie nie ma podanej konkretnej daty wydania, ale CI Games obiecuje, że wkrótce poda w temacie więcej wiadomości.

Zobacz: Steam Summer Sale 2021 ma rozpocząć się w tym tygodniu

Grę będzie można także bezpłatnie zaktualizować z wersji PS4 do PS5, więc nie musicie rozmyślać czy kupić teraz czy na premierę.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię