Strona głównaKonsoleSony kończy sprzedaż kart PS Now

Sony kończy sprzedaż kart PS Now

Sony wycofuje ze sprzedaży karty podarunkowe PS Now. Według nieoficjalnych plotek firma szykuje się do połączenia PS Now i PS Plus w usługę, która ma stanowić konkurencję dla Game Pass Microsoftu.

Już niedługo nie będzie możliwości zakupienia kart podarunkowych PS Now, czyli streamowej usługi umożliwiającej granie w chmurze. Proces wycofywania kart rozpoczął się kilka tygodni temu w USA, a teraz dzieje się to w Wielkiej Brytanii. Według analityków, jest to początek przygotowań pod nową usługą, która będzie połączeniem PS Now z PS Plus i stworzenie hybrydy przypominającej i konkurującej z Game Pass.

Zobacz: PUBG: Battlegrounds doczekał się rewolucji. Gra jest dostępna w wersji free to play

Plotki na ten temat pojawiały się już od dawana. Według nich nowa usługa tworzona jest pod kryptonimem Spartacus. Sony na razie nie potwierdza oficjalnie tych informacji. Na pytania odpowiada, że chce uprosić swoja ofertę kart podarunkowych i skoncentrować się na oferowaniu tych, za pomocą których konto użytkownika jest zasilane walutą, którą potem może zapłacić za dostęp do PS Now.

Jednak według Jasona Schreiera wycofanie kart jest właśnie przygotowanie do wprowadzenia Spartacusa. Usługa miałby wystartować wiosną tego roku. Oferowałaby trzy wersje abonamentu. Najdroższy miałby zapewnić dostęp do streamingu, rozszerzonych dem nowych produkcji oraz gier ze starszej generacji konsol. Nie wiadomo jednak nic na temat cen.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię