Strona głównaKonsoleSony może namieszać na rynku PC?

Sony może namieszać na rynku PC?

Sony poszukuje starszego dyrektora ds. planowania i strategii PC. Zadaniem pracownika będzie przeniesienie tego co najlepsze w PlayStation na inne kanały dostępne na świecie.

Według opublikowanej przez Sony oferty pracy, nowe stanowisko czeka w Kalifornii i sugerowana jest przeprowadzka. Zadaniem nowego pracownika będzie wniesienie tego co najlepsze w PS na rynki i kanały na całym świecie. To sugeruje, że PlayStation jeszcze bardziej podkreśli swoją obecność na rynku PC.

Zobacz: Paradox zapowiedział nowy dodatek do Crusader Kings 3

Jak czytamy w ofercie:

Wybrany kandydat będzie odpowiedzialny na strategię i działalność handlową w ramach globalnego kanału sprzedaży i dostarczy pojedynczy, zoptymalizowany wzrost sprzedaży komputerów i plan komercyjny dla zespołów centralnych i terytorialnych w celu wdrożenia i identyfikacji przyszłych sektorów i partnerstw w celu rozwoju komercyjnego. Plan powinien wspierać dostarczanie uzgodnionych wskaźników o krytycznym znaczeniu dla sprzedaży w globalnym kanale.

A teraz tłumaczenie tej korpomowy na język ludzki. Nowy pracownik zajmie się rozwojem i wprowadzaniem na rynek komputerów PC, rozwojem sprzedaży PC MAU oraz opracowywaniem i wdrażaniem strategii sprzedaży w sklepach komputerowych. Czyli mówiąc krótko, chodzi o sprzedaż komputerów i nie tylko. Niektórzy fani sugerują, że może też skończyć się to jednoczesnymi wydaniami gier na PlayStation i PC. Do myślenia może dać również to, że ogłoszenie pojawiło się po tym, jak PS wypuściło nową etykietę dla swoich portów PC. Chociaż ja bym tak optymistycznie do tego nie podchodził.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię