Strona głównaKonsoleSony przyznaje: preordery PS5 mogły pójść znacznie lepiej

Sony przyznaje: preordery PS5 mogły pójść znacznie lepiej

Sony przyznało, że zamówienia preorderów PlayStation 5 mógł przebiegać o wiele lepiej. Zapowiedziano też dostarczenie większej liczby konsol.

W tweecie na oficjalnym profilu PlayStation na Twitterze, firma przeprasza klientów i obiecuje, że w ciągu najbliższych kilku dni pojawi się znacznie więcej PS5 dostępnych w preorderze.

Odkąd tylko zapowiedziano możliwość składania zamówień przedsprzedażowych, zapasy konsol kurczą się w niesamowitym tempie. Amazon wysyłał nawet do swoich klientów informacje, że istnieje ryzyko, że zamówione konsole nie dotrą do nich w dniu premiery. Także w Polsce next-genowa konsola Sony szybko stała się towarem deficytowym.

Zobacz: PlayStation 5 na Ebayu odsprzedawane za 25 tysięcy dolarów

Premierę konsoli zapowiedziano na 12 listopada w kilku wybranych regionach, a reszta świata – w tym Polska – otrzyma ją tydzień później. Edycja standardowa będzie kosztować 2299 PLN, a digital, bez napędu – 1849 PLN.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

1 KOMENTARZ

  1. Cóż… Sony mogło się lepiej przygotować do walki przeciwko Microsoft wiedząc, że poprzednią generacje niestety PS4 Pro przegrało patrząc na wydajność. Generalnie to wygląda, jakby Sony stwierdziło „Weźmy GPU z PS4 Pro (36 CU) i podkręćmy do 2,3GHz, po co mamy robić coś nowego”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię