Strona głównaKonsoleSony świadome problemów z nowym systemem party na PS4

Sony świadome problemów z nowym systemem party na PS4

Wygląda na to, że system PlayStation 4 może niedługo doczekać się kolejnych zmian. Gracze nie są zadowoleni z ostatniej aktualizacji.

W zeszłym tygodniu światło dzienne ujrzał update 8.00 do PlayStation 4. Pojawiło się trochę nowych avatarów i usprawnień. Sony postanowiło również zmienić nieco party system, co błyskawicznie zaczęło irytować większość użytkowników.

Zobacz: Killzone: menu konsoli zdradza, że powstaje wersja dla PS5?

Wcześniej tworzenie imprez na PS4 było bardzo proste. Każdy subskrybent PlayStation Plus mógł stworzyć swój pokój i zaprosić do niego graczy, znajomych lub tych spotkanych podczas gry multiplayer.

Po aktualizacji 8.00 imprezy zostały jednak połączone bezpośrednio z grupowymi rozmowami. Żeby dołączyć z kimś do czatu głosowego trzeba najpierw być w jednej grupie. Dla kilku znajomych regularnie grających razem na konsoli nie będzie to pewnie problem. Zaproszenie nowej osoby do party wymaga teraz dodatkowych, niepotrzebnych kroków.

Sony najwyraźniej zauważyło już jednak feedback społeczności. Możliwe więc, że niedługo system doczeka się kolejnych zmian.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceVG247
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię