Strona główna Konsole Sony w końcu rozwiązuje problem hałasu w PS4 Pro

Sony w końcu rozwiązuje problem hałasu w PS4 Pro

- Reklama -

Jaka pora dnia jest najlepsza do grania? Jeśli Wasza odpowiedź brzmiała “każda” to świetnie świadczy o Was jako o graczach, ale jednak najlepszy klimat panuje, gdy gramy nocą. Niestety, nie zawsze są ku temu warunki.

Odpalenie ulubionych urządzeń do grania niestety często wiąże się z odgłosami, które postawiły by na nogi umarłego, a co dopiero śpiących w drugim pokoju domowników. Pół biedy jeśli mieszkamy sami – nikt nas wtedy nie obarczy zarzutami o utrudnienie jutrzejszej pobudki do pracy / szkoły. Jeśli jednak mieszkamy z rodziną, pojawia się problem. Dlatego tak często w naszych testach oceniamy kulturę pracy różnych urządzeń.

Niestety, dostępne do tej pory w sklepach wersje konsoli PlayStation 4 tą kulturą nie mogły się jakoś szczególnie pochwalić. Co więcej, “Prosiak” był jedną z najgłośniejszych konsol w historii – aż do teraz. Był, bo najnowszy model, oznaczony jako “CUH-7200” cechuje dużo niższy poziom hałasu wydobywający się z okolic wiatraków. Co prawda nadal zostaje w tyle za Xboxem One X, ale i tak jest już o wiele lepiej niż w przypadku poprzednich modeli. Jak zmierzyli specjaliści z serwisu DigitalFoundry, różnica sięga nawet 7 decybeli.

Nie ma jednak mocy bez pewnych problemów – co prawda hałas ustał, ale konsola wydziela nieco więcej ciepła niż wcześniejsze modele. Dlatego prosimy zadbać o ich dobre wietrzenie. 😉

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE