Strona głównaKonsoleSony zmienia system trofeów na PlayStation

Sony zmienia system trofeów na PlayStation

Łowcy trofeów, szykujcie się na solidne zmiany. Razem z nową generacją Sony postanowiło odświeżyć system swoich pucharków na PlayStation.

Koncepcja trofeów zostały przedstawione jeszcze na PlayStation 3. Rozpoczęła się trwająca ponad dekadę walka o platyny i nieustający grind w kierunku maksowania coraz to ciekawszych tytułów. Na chwilę przed nową generacją i debiutem PS5, Sony wprowadza aktualizację systemu pucharków.

Zobacz: Można już pobierać nową ofertę PlayStation Plus

PlayStation Trofea

Jedną zmianę widać już na pierwszy rzut oka – nowe ikonki. Różne warianty będą zmieniały się zależnie od liczby naszego Trophy Level, który też doczekał się sporych usprawnień. Wcześniej poziom ten sięgał od 1 do 100. Teraz będzie sięgał aż do 999. Level będzie rósł w oparciu o liczbę zdobytych trofeów, według nowego systemu kalkulacji. Progres przez pierwsze poziomy będzie szybszy, ale będzie również stopniowo rósł. Ponadto, do poziomu zaczną liczyć się pucharki platynowe.

Nowy system trofeów zostanie wprowadzony już jutro. Możecie spodziewać się aktualizacji nie tylko w samej konsoli, ale również w PS App i My PlayStation. Wasz Trophy Level automatycznie zmieni się również jutro na poziom obliczony według nowych zasad.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię