Strona głównaKonsoleSoulja Boy twierdzi, że odejście prezesa Nintendo of America to jego zasługa

Soulja Boy twierdzi, że odejście prezesa Nintendo of America to jego zasługa

Amerykański raper Soulja Boy po raz kolejny daje popis swojej przebiegłości i inteligencji. Tym razem twierdzi, że to za jego sprawą odszedł prezes Nintendo, Reggie Fils-Aime. Wcześniej o tym z n a n y m wykonawcy mogliśmy usłyszeć przy okazji produkcji podrabianych konsol Nintendo oraz Sony.

W tym tygodniu na oficjalnym koncie Twitter Nintendo of Amercia przekazano wiadomość od Reggie, w którym poinformował, że odchodzi z firmy, aby rozwijać się zawodowo i poświęcić więcej czasu rodzinie.

Wiele osób było zszokowanych wiadomością. Reggie dla wielu graczy stał się wręcz ikoną Nintendo. Nie trzeba było jednak długo czekać aż znajdzie się ktoś, kto będzie chciał wybić się na temacie. Tym kimś okazał się Soulja boy, który stwierdził, że to on zmusił Reggie’go do przejścia na emeryturę.

Zobacz: Fortnite będzie dostępny na kolejnej konsoli Soulja Boy, przynajmniej sam tak twierdzi

Akurat Soulja nie powinien pogrywać z Nintendo, zwłaszcza, że ma z firmą, a w zasadzie z jej prawnikami na pieńku z powodu reklamowania pirackich konsol emulującymi gry Nintendo. Podobnie na pieńku ma z Sony i Epic Games, również  za sprawą swoich podróbek, o czym pisaliśmy jakiś czas temu. Żarcik nie przypadł jednak do gustu oddanym fanom Nintendo.

Zobacz: Nintendo może pozwać znanego rapera nawet na 750 mln dolarów

Tak czy siak, Reggie odszedł z amerykańskiego oddziału Nintendo, a jego miejsce zajął Bowser. Zastanawiające jest co głupiego teraz zrobi Soulja boy.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię