Strona głównaKonsoleApex Legends - gracze PS4 nie odczuwają empatii?

Apex Legends – gracze PS4 nie odczuwają empatii?

Okazuje się, że ponad połowa graczy Apex Legends korzystających z konsoli PS4 nigdy nie wskrzesiła zabitego kompana. Wniosek taki wyciągnięto na podstawie osiągnięcia Gracz drużynowy, który otrzymujemy za pomoc zabitym towarzyszom.

Jedynie 49,5% graczy Apex Legends na PS4 zdobyło osiągnięcie Team Player przyznawane właśnie za wskrzeszenie poległego członka drużyny. Nie wiadomo jednak jak ten odsetek wygląda na PC i Xbox, może okazać się, że jeszcze gorzej. Oczywiście nie możemy mylić wskrzeszania z podnoszeniem powalonych sojuszników, gdy ich poziom życia spadnie do 0.

Zobacz: Pobierasz Apex Legends? Uważaj na oszustów!

Podniesienie jest o wiele prostsze i trwa zalewie 6 sekund, na wskrzeszenie trzeba poświęcić nieco więcej czasu, co może być niemożliwe podczas otwartej walki z przeciwnikiem. Żeby wskrzesić przyjaciela należy zebrać z jego zwłok sztandar i zanieść do Sygnalizatora odrodzeni, co znacznie utrudnia sprawę.

Taki system może nie być zbyt czytelny i wielu graczy może nie zdawać sobie sprawy z możliwości wskrzeszania towarzyszy. Więc ostatecznie nie można jednoznacznie stwierdzić, że gracze PS4 nie mają serca.

Zobacz: Darmowy, unikalny skin i 5 paczek do Apex Legends

A Wy korzystacie z systemu wskrzeszania czy wir walki wciąga Was tak mocno, że zapominacie o reszcie świata? Dajcie znać w komentarzach.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourceresetera
SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię