Strona głównaKonsoleSpada liczba subskrybentów PlayStation Plus

Spada liczba subskrybentów PlayStation Plus

Chociaż spadek liczby użytkowników PlayStation Plus jest znaczący, Sony w przyszłość patrzy z optymizmem.

W tym roku podczas raportu finansowego Sony miało kilka mało pozytywnych informacji. Najgłośniej rozeszła się oczywiście informacja o tym, że problemy z dostępnością PS5 ponownie odbiły się na sprzedaży konsol. Oprócz tego poznaliśmy parę szczegółów dotyczących PlayStation Plus.

Zobacz: Kirby and the Forgotten Land – recenzja gry

Pomiędzy grudniem 2021 a marcem 2022 liczba subskrybentów abonamentu Sony spadła o 600 tysięcy. Biorąc pod uwagę, że łącznie jest ich ponad 47 milionów, może nie być to aż tak znaczące, ale wciąż jest to zauważalna liczba. Co więcej, jest to dopiero drugi od ośmiu lat przypadek, kiedy liczba użytkowników spada.

Bardzo ciekawym będzie na pewno obserwowanie, jak ta liczba zmienia się razem z wprowadzeniem nowych usług. Sony zapowiedziało już znaczące zmiany do Plusa, które zadebiutują już w czerwcu. Od tego momentu warto będzie przyglądać się, jak zmienia się liczba użytkowników PSN i PS Plus.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceGame Rant
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię