Strona głównaWiadomościHardwareSPC Gear EG950 Ergonomic Chair to zaawansowany fotel biurowy, który nie wygląda...

SPC Gear EG950 Ergonomic Chair to zaawansowany fotel biurowy, który nie wygląda jak choinka

SPC Gear EG950 Ergonomic Chair to w pełni regulowany, solidny i komfortowy fotel ergonomiczny, który nie wygląda przy tym jak przybysz z innej planety. Co oferuje większość foteli typowo gamingowych.

Fotele dla graczy to zazwyczaj ogromne konstrukcje, które wyglądają jakby właśnie wypadły ze statku kosmicznego. SPC Gear EG950 Ergonomic Chair wyróżnia się na ich tle stonowanym wyglądem, dzięki czemu będzie dobrze pasować nawet do eleganckiego biura.

Zobacz: SPC Gear SM900 – recenzja nowego mikrofonu dla streamerów

Fotel oferuje szeroki zakres regulacji, m.in. zmianę położenia zagłówka w trzech kierunkach, dostosowanie wysokości i głębokości siedziska, regulację oparcia wraz z 2-kierunkowym podparciem odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Profil oparcia został wykonany w taki sposób, aby automatycznie dopasowywać się do naturalnego kształtu kręgosłupa. Dodatkowo rolą zagłówka jest utrzymywanie głowy w neutralnym położeniu względem kręgosłupa, przy zachowaniu odpowiedniej lordozy szyjnej.

Konstrukcja jest wykonana z solidnego aluminium, a oparcie, siedzisko i zagłówek z przewiewnej siatki, która ma pozwolić na komfortową pracę i rozrywkę nawet w upalne dni.

Cena fotela to 1999 zł.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię