Strona głównaGryAktualnościCrysis z Ray Tracingiem i kooperacją. Mody wskrzeszają kultową grę

Crysis z Ray Tracingiem i kooperacją. Mody wskrzeszają kultową grę

Crysis to gra legenda ze względu na oprawę graficzną. Ta zdążyła się już nieco zestarzeć, ale możemy zobaczyć, jak wygląda za zastosowaniem technologii śledzenia promieni oraz z trybem kooperacji.

Zarówno tryb kooperacji, jak i odmianę Ray Tracingu w postaci Path Tracingu, udało się uzyskać dziennikarzom serwisu Digital Foundry przy zastosowaniu modów. Możliwość grania w dwie osoby to ciekawa perspektywa, która znacznie urozmaica rozgrywkę w Crysisie. Stało się to możliwe dzięki specjalnej konwersji map z oryginalnej wersji gry do Crysis Wars, który był przeznaczony do rozgrywki wieloosobowej.

Zobacz: Ray tracing wkrótce dostępny również w starszych grach

Crysis to legenda ze względu na swoją grafikę, ale gra z 2007 roku już dzisiaj nie wygląda aż tak dobrze, choć na tle innych, nawet wielu młodszych produkcji, robi duże wrażenie. Jeszcze lepiej wygląda po zastosowaniu technologii Path Tracingu, czyli ograniczonej metody śledzenia promieni. Jak wspominaliśmy w przypadku Minecrafta to uproszczona metoda, która ma swoje wady. Jest mniej dokładna, co prowadzi do różnego rodzaju, pojawiających się momentami błędów oraz jest bardzo wymagająca sprzętowo. Poniższy materiał był nagrywany przy użyciu GeForce’a RTX 2080 Ti, a nawet on nie zawsze był w stanie zapewnić idealną płynność rozgrywki.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

orson_dzi
Redaktor, szef działów gry i audio

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię