Strona głównaKonsoleSpider-Man 2 bije rekord sprzedaży

Spider-Man 2 bije rekord sprzedaży

W ciągu zaledwie 24 godzin od premiery z półek zniknęło 2,5 miliona egzemplarzy Spider-Man 2. Obejmuje to zarówno sprzedaż cyfrowej wersji jak i sprzedaż w bundlu.

Marvel’s Spider-Man 2 sprzedał się w ponad 2,5 miliona egzemplarzy na całym świecie w ciągu pierwszych 24 godzin, stając się najszybciej sprzedającą się grą PlayStation Studios w historii PlayStation po pierwszych 24 godzinach. Ta liczba sprzedaży obejmuje zamówienia w przedsprzedaży i egzemplarze sprzedawane w pakiecie Spider-Man 2 na PS5.

Poprzedni rekord należał do God of War Ragnarok, który sprzedał się 5 milionach kopii w ciągu tygodnia. Wcześniej tytuł Najlepiej sprzedającej się gry Sony należał do The Last of Us: Part II z 4 milionami kopii w ciągu 4 dni.

Oryginalny Spider-Man studia Insomniac z 2018 r. sprzedał się w 3,3 miliona egzemplarzy w trzy dni, a God of War z 2018 r. sprzedał się w 3,1 miliona egzemplarzy w ciągu pierwszych trzech dni. Spider-Man 2 ma jeszcze trochę do nadrobienia, jednak początek wypadł bardzo dobrze.

Studio Insomniac ma już pomysły na trzecią część gry, a obecnie ekipa pracuje nad Wolverine.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię