Strona głównaKonsoleSpider-Man: Darmowy strój dla pajączka z okazji świąt

Spider-Man: Darmowy strój dla pajączka z okazji świąt

Z okazji zbliżających się świat Insomniac Games udostępnia mały prezent dla posiadaczy Spider-Mana na PS4. Gracze będą mogli pobrać darmowy strój, który powinien przypaść do gustu wielbicielom produkcji Sama Raimiego.

Spider-Man to niewątpliwie jeden z najlepszych tegorocznych tytułów. Insomniac Games wykonało kawał dobrej roboty, która została doceniona zarówno przez graczy jak i środowisko dziennikarskie. Do gry trafiły już trzy dodatki, a jutro swoją premierę będzie miał czwarty, zamykający historię. Co więcej na podstawie scenariusza gry Marvel stworzy zupełnie nowy komiks o przygodach człowieka pająka.

Teraz deweloper zapowiedział, że w ramach nadchodzącej aktualizacji gracze otrzymają strój, jaki mieliśmy podziwiać w filmach o Spider-Manie w reżyserii Sama Raimiego. Prawdopodobnie będzie to też ostatnia aktualizacja gry. Insomniac Games jak dotąd nie potwierdziło planów dalszego rozwoju tytułu. Studio obecnie pracuje nad rozwojem Stormland na Oculus Rift.

Zobacz także: Hellboy – pierwszy trailer wygląda rewelacyjnie

Poniżej możecie zobaczyć jak prezentuje się w akcji Spider-Man w nowym stroju:

Osobiście nie przepadam za trylogią Spider-Mana powstałą pomiędzy 2002 a 2007, co nie znaczy, że dodatkowy strój w grze się nie przyda.

Nie jest to jedyna niespodzianka ze strony dewelopera. W grze pojawi się również postać niedawno zmarłego Stana Lee, bez twórczości którego nie powstawałaby gra.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię