Strona głównaKonsoleSpider-Man: Miles Morales – pomnik Stana Lee trafił do gry

Spider-Man: Miles Morales – pomnik Stana Lee trafił do gry

Stan Lee był twórcą wielu komiksów oraz postaci ze świata Marvela. Autor zmarł jakiś czas temu w wieku 95 lat. Niepisaną tradycją stało się cameo z jego udziałem w produkcjach spod znaku Marvela. W Spider-Man: Miles Morales jego postać została odtworzona w formie pomnika.

W Spider-Manie z 2018 mieliśmy okazję zobaczyć Stana Lee jako szefa kuchni w jednym z przerywników filmowych z udziałem Parkera i MJ. Lee stworzył obie postaci w latach 60 ubiegłego wieku. Scena z jego udziałem miała miejsce w restauracji Mick’s Dinner położonej w dzielnicy Upper West Side.

Zobacz: AMD Radeon RX 6800 podobno jest o 50% wydajniejszy w kopaniu kryptowalut, niż RTX 3090

Twórcy Spider-Man: Miles Morales postanowili oddać hołd zmarłemu twórcy i obok restauracji postawili pomnik Stana Lee. Nie ma co do tego wątpliwości, podobieństwo jest uderzające. Co więcej, po wejściu z pomnikiem w interakcję Miles przeczyta, że posąg został poświęcony pamięci Micka, który był właścicielem lokalu.

Marvel's Spider-Man: Miles Morales

To bardzo miłe ze strony Insomniac Games, że nie zapomnieli o umieszczeniu w grze Stana Lee. Jest to postać kultowa a jego pojawianie się w filmach to ten drobny smaczek, który zawsze cieszy oko.

Marvel's Spider-Man: Miles Morales

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię