Strona głównaGryAktualnościStar Wars: Jedi Fallen Order - w grze trafimy na nieznaną dotąd...

Star Wars: Jedi Fallen Order – w grze trafimy na nieznaną dotąd planetę

Premiera Star Wars: Jedi Fallen Order zaplanowana jest na 15 listopada. Tymczasem twórcy gry ujawniają kolejne szczegóły dotyczące fabuły. Jednym z nich jest planeta na jakiej będzie rozgrywała się fabuła.

W jednym z wywiadów przedstawiciele Respawn Entertainment i Lucasfilm zdradzili więcej szczegółów na temat gry. Fabuła będzie rozgrywała się na planecie Bracca, z którą ani w filmach ani grach uniwersum nie mieliśmy jeszcze do czynienia.

O planecie wypowiedział się Steve Blank dyrektor ds. Treści i strategii franczyzowej Lucasfilm.

To planeta w środkowej części galaktyki jest tu gildia złomiarzy. To miejsce budowy i rozbiórki statków. W trailerze widzisz olbrzymią maszynę, która przecina statek. Ten potwór, zjada śmieci jak olbrzymia śmieciarka.

Więcej o świecie gry i warunkach na planecie opowiedział Stig Asmussen:

Postanowiliśmy stworzyć historię, człowiek kontra dzika przyroda. To pozwoliło nam udać się w nowe miejsca i je odkrywać. To nie tylko Cal [główny bohater gry przyp. red.] kontra środowisko, ale także Cal kontra żywioły. Do pewnego stopnia także Imperium kontra żywioły. To rodzaj tematu, który napędza grę.

Potem Asmussen chwalił Camerona Monaghama, który wcielił się w postać Cala Kestisa

Całkowicie rozumie postać i prawdopodobnie rozumie go lepiej niż ktokolwiek inny. Potrafi rzucić wyzwanie ludziom z zespołu zajmującego się reżyserią. W pełni wczuł się w tę rolę.

Może przeczytać scenariusz, i powiedzieć: Hej, poczekaj Cal by tego nie zrobił. Myślę, że będzie lepiej, jeśli zrobimy to w ten sposób. Jest bardziej dopasowany do tej roli niż ktokolwiek inny.

Star Wars: Jedi Fallen Order ma być czymś więcej niż tylko liniową grą akcji dla jednego gracza. Fabuła gry będzie wymagała od nas wracania do odwiedzanych już lokacji. Co z tego wyjdzie przekonamy się po premierze.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcevg247
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię