Strona głównaEsportCounter-StrikeStarLadder Berlin Major 2019: startuje PickEm Challenge. W grze pojawiły się naklejki...

StarLadder Berlin Major 2019: startuje PickEm Challenge. W grze pojawiły się naklejki i… nowe misje

StarLadder Berlin Major nadciąga wielkimi krokami, znamy już wszystkich uczestników, pora więc na kolejny element CS-owego święta. W grze pojawiła się aktualizacja z naklejkami do PickEm Challenge, gracze mogą również zakupić Viewer Pass.

Aktualizacja z naklejkami zespołów i zawodników z okazji StarLadder Berlin Major 2019 pojawiła się z lekkimi problemami. Pierwsza wersja została szybko wycofana, prawdopodobnie po tym jak wielu graczy zaczęło zgłaszać uwagi do autografów. Wszystko już jednak wróciło do normy, a gracze mogą zacząć typowanie dla 1. fazy Majora. Co ciekawe, tym razem w aktualizacji znalazło się również miejsce dla nowych misji, podobnych do tych, które dostajemy wraz z operacjami.

Naklejki StarLadder Berlin Major 2019:

StarLadder Berlin Major naklejki

Zobacz: Aktualizacja CS:GO – Valve pozbywa się irytującego błędu

Już po raz kolejny uprawnia do tego Viewer Pass, wraz z którym otrzymujemy okolicznościowy żeton, który można ulepszać wraz z postępami w typowaniu. Viewer Pass kosztuje aktualnie około 10 dolarów, za które otrzymujemy nielimitowany dostęp do naklejek drużyn oraz dostęp do pamiątkowych skrzynek berlińskiego Majora. 

Pierwsza faza Majora w Berlinie startuje już za nieco ponad tydzień – 23 sierpnia. Nowy Mistrz zostanie wyłoniony podczas finału w Mercedes-Benz Arena, 8 sierpnia.

Kto Waszym zdaniem wygra?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię