Strona głównaGryAktualnościCzy tak będzie wyglądać nowa wersja Steama?

Czy tak będzie wyglądać nowa wersja Steama?

Steam trąci już trochę myszką. Najpopularniejsza platforma z grami swoim wyglądem nie pasuje do dzisiejszych standardów. Jest przestarzała, nieintuicyjna i po prostu brzydka. Na szczęście Valve pracuje nad nową wersję, którą właśnie mogliśmy zobaczyć.

Nowe grafiki pochodzą bezpośrednio od Valve. Na stronie internetowej Steama zaktualizowaną stronę „About”. Niby nic nadzwyczajnego, ale wystarczy spojrzeć na znajdujący się tam GIF, aby zauważyć ciekawą rzecz. Na grafice możemy zobaczyć uruchamianie gry Portal 2. Tylko interfejs Steama wygląda zupełnie inaczej niż to, do czego jesteśmy aktualnie przyzwyczajeni.

Zobacz: Valve rezygnuje z filmów na Steamie

Kilka osób przyjrzało się dokładnie grafice i na tej podstawie stworzyli prawdopodobne, ale jednak własne wersje nowego Steama. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak w najbliższym czasie może wyglądać platforma z grami. Zmian jest sporo i trzeba przyznać, że prezentują się bardzo dobrze. Pytanie brzmi – czy tak to właśnie będzie wyglądać? Mam taką nadzieję.

Zobacz: Darmowa gra w Epic Store zawieszała się, bo brakowało jej pliku o nazwie „Steam”

Valve oficjalnie zapowiedziało, że w tym roku Steam doczeka się kilku sporych zmian. Na oficjalnym wpisie na blogu pojawiła się nawet lista 8 konkretnych elementów, które mają zostać odświeżone lub całkowicie zmienione.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePCgamer
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię