Strona głównaEsportJuż w lutym pierwszy w Świnoujściu turniej FIFA 20. Pula nagród -...

Już w lutym pierwszy w Świnoujściu turniej FIFA 20. Pula nagród – 1500 złotych

Zawsze cieszy nas gdy pojawiają się oddolne inicjatywy, promujące gry i fajną rywalizację. Pierwsze tego typu wydarzenie pojawi się już wkrótce w województwie zachodnio-pomorskim, a konkretniej w Świnoujściu.

Firma SAVIO, rzeszowski dystrybutor elektroniki użytkowej, wraz z marką Coca-Cola oraz pizzerią Da Grasso Świnoujście organizują w dniach 18 i 19 lutego pierwszy w tym mieście turniej w FIFA 20. Rywalizować w nim będzie 32 graczy, a platformą do grania będą konsole PlayStation 4 Pro. Najpierw odbędą się pojedynki BO1 w fazie grupowej, a następnie najlepsi zawodnicy zmierzą się w spotkaniach BO3 w fazie play-off. Turniej poprowadzi i skomentuje Maciej “amarow” Pałac.

Zobacz: Modern Warfare – Infinity Ward potwierdza nadchodzący powrót turniejów Gunfight

Oprócz turnieju, na gości będą czekać atrakcje dodatkowe, takie jak konkursy, w których będzie można zdobyć sprzęt komputerowy, powerbanki marki SAVIO oraz vouchery do Da Grasso Świnoujście. Natomiast zawodnicy startujący w turnieju podzielą między siebie pulę nagród wysokości 1500 złotych. Zapisy do turnieju będą odbywać się w miejscu rozgrywania imprezy, przy ulicy Bohaterów Września 51 w Świnoujściu.

 

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię