Strona główna Gry Sony nie pojawi się na E3!

Sony nie pojawi się na E3!

- Reklama -

Tego chyba nikt się nie spodziewał. Sony – twórcy konsol spod szyldu PlayStation – nie pojawi się na prawdopodobnie największych targach growych na świecie, czyli E3.

E3, czyli Electronics Entertainment Expo, to prawdopodobnie największe targi w świecie gier komputerowych i konsolowych. Do Los Angeles, gdzie odbywają się co roku, zjeżdżają się najwięksi wydawcy. W 2019 roku wśród wystawców zabraknie jednak Sony. To pierwszy raz od 24 lat, gdy na E3 nie zobaczymy Japończyków.

– Wraz z ewolucją branży Sony Interactive Entertainment wciąż szuka nowych sposobów zaangażowania społeczności. Fani PlayStation są dla nas wszystkim i zawsze staramy się eksperymentować i dostarczać różnego rodzaju doświadczenia. W rezultacie tego podjęliśmy decyzję, aby nie brać udziału w E3 2019 – możemy przeczytać w oświadczeniu Sony.

Jeśli myślicie, że Sony planuje zrobić swoją imprezę, gdzie niedaleko głównego E3, to tak również nie będzie. Japończycy całkowicie odpuszczają sobie imprezę. Firma poinformowała jedynie, że zastanawia się nad nowymi możliwościami i sposobami na interakcję z fanami.

Zobacz także: Stracił dostęp do konta PSN przez hakera, ale to Sony zniszczyło święta całej rodzinie

Być może, ale to tylko moje własne spekulacje, Sony planuje własną, dużą konferencję w 2019 roku? To coraz popularniejsza praktyka, między innymi wśród producentów smartfonów. Po co dzielić się chwałą z innymi, w trakcie dużej imprezy, jak można zrobić swoją i mieć pewność, że przez kilka dni wszyscy będą pisać tylko o tobie. Tym bardziej, że może chodzić o prezentację PlayStation 5…

Jednocześnie swoją obecność potwierdziły już takie firmy jak: Microsoft, Nintendo oraz Activision Blizzard.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourceSony
Damian Jaroszewski
Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE