Strona głównaGryAktualnościTeam Fortness 2 – gracze walczą z botami przy pomocy botów

Team Fortness 2 – gracze walczą z botami przy pomocy botów

Plaga oszustów w Team Fortness 2 psuje całą zabawę. Valve nie może sobie z tym poradzić dlatego społeczność graczy wzięła sprawy w swoje ręce. Do walki przeciwko botom używają innych botów.

Jedna z wojennych strategii mówi o tym, że należy poznać wroga i pokonać go jego własną bronią. Z tego samego założenia wyszła społeczność graczy Team Fortness 2, która ma dosyć oszustów używających botów.

Zobacz: Z Archiwum X w końcu trafia na Amazon Prime Video

Nie mogąc pokonać botów, gracze zaczęli sami je wykorzystywać do uprzykrzania życia innym oszustom. Twórca bota polującego wyjaśnił na Reddit dlaczego to zrobił.

Czerpię przyjemność ze strzelania do botów, bo wiecie co? Nie mam nic lepszego do roboty. Nie jestem dobry w tej grze zgodnie z prawem, więc granie z aimbotem i zabijanie innych oszustów bez obawy o wyśmiewanie bardzo mnie uszczęśliwia.

Gracz, który nazywa siebie Anti Bot Bot przez kilka miesięcy denerwował oszustów używając haków do namierzania innych oszustów i zabijał ich zanim oni mogli zaatakować uczciwych graczy. Społeczność opracowała nawet własne narzędzia do wykrywania botów, aby automatycznie wykopywać je przez głosowanie.

Część graczy jest zadowolona z takiego obrotu spraw. Niektórzy obawiają się, że boty strażnicy w końcu wyprą normalnych graczy przez co na serwerach będą tylko rozgrywki pomiędzy botami. Co więcej, złośliwe boty mogą udawać te przyjazne przez co ich wykrycie będzie trudniejsze.

Zobacz: Ubisoft usuwa informacje o wstecznej kompatybilności PS5

The bots are a *tiny* bit of a problem from tf2

Boty w TF2 zaczęły powodować sporo problemów od początku tego lata spamując czat. Valve robi co może żeby ograniczyć możliwość zakładania darmowym kont oraz częstotliwość pisania na czacie, jednak z marnym skutkiem. Gdy twórcom uda się wyeliminować jednego oszusta na jego miejsca pojawiają się inni. Miejmy nadzieję, że wojna pomiędzy botami zmobilizuje Valve do zajęcia się sprawą.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

1 KOMENTARZ

  1. Przecież ta pierwsza modyfikacja „GTA V simple trainer” to są cheaty do GTA V online ? W ogóle oglądacie te filmy ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię