Strona głównaGryAktualnościTekken 7 z polskim DLC. Na trailerze - Ciri w roli Premier...

Tekken 7 z polskim DLC. Na trailerze – Ciri w roli Premier Polski?

Niedzielny poranek obudził polskich fanów bijatyk niesamowitą wiadomością. Do Tekken 7 trafi nowe DLC, powiązane z Polską, które zapowiada niezwykły trailer.

Trailer i nowe DLC pokazano w trakcie wydarzenia Japan Fighting Game Publishers Roundtable. Zwiastun w pierwszej chwili wygląda jakby został zrobiony z wykorzystaniem jakiegoś fanowskiego moda, ale po chwili jasnym staje się, że nowe DLC jest jak najbardziej oficjalne i będzie miało wiele wspólnego z Polską. Włącznie z nową postacią, którą jest fikcyjna postać Premier Polski.

Pomysł potwierdził Katsuhiro Harada, reżyser i dyrektor generalny Bandai Namco. Zgodnie z jego słowami, postać w grze nie jest wzorowana na żadnej z dotychczasowych pań Premier, jest jedynie “symbolem” tych wszystkich kobiet, które obejmowały do tej pory to stanowisko w naszym kraju.

Zobacz: Valve, Bethesda, Capcom i inni ukarani przez Komisję Europejską

Dodatek powstawał jednak przy współpracy z polską ambasadą. Poza tym, uważni gracze dostrzegą w nowej postaci pewne podobieństwa do Ciri z Wiedźmina 3. Byłoby to całkiem logiczne połączenie, szczególnie biorąc pod uwagę, że Bandai Namco jest światowym wydawcą gry z Geraltem i Ciri.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię