Strona głównaGryAktualnościFIFA 20 skrytykowana przez topowego gracza - jest niewdzięczna i zbyt losowa

FIFA 20 skrytykowana przez topowego gracza – jest niewdzięczna i zbyt losowa

Donovan ‘Tekkz’ Hunt – jeden z najlepszych graczy FIFA na świecie i aktualny lider rankingu Xbox One nie szczędził słów produkcji EA Sports na ostatnim turnieju. Zdaniem młodego Brytyjczyka najnowsza odsłona jest niewdzięczna, zbyt losowa i nikt nie lubi w nią grać.

Sezon FIFA 20 trwa w najlepsze. Za nami już kilka dużych i mniejszych turniejów i powoli rysuje nam się drabinka faworytów do wzięcia udziału w Mistrzostwach Świata. Jednym z pewniaków jest Donovan ‘Tekkz” Hunt, który aktualnie reprezentuje barwy Fnatic. Jednak młody Brytyjczyk nieszczególnie ceni najnowszą odsłonę gry EA Sports, czego wyraz dał w trakcie ostatniego turnieju.

W miniony weekend rozgrywany był czwarty już w tym roku turniej z serii FUT Champions Cup, tym razem w Paryżu. Tekkz tradycyjnie już wyszedł z grupy i awansował do play-offów. Po jednym z meczów udzielił krótkiego wywiadu, w którym zaatakował FIFĘ 20.

– Każdy mecz w FIFIE 20 to 50 na 50. On wygra następny mecz, a ja wygram ten, ponieważ tegoroczna odsłona jest niewdzięczna i każdy może wygrać, nawet ktoś, kto nie jest dobry w FIFĘ 20 – powiedział Tekkz.

Zaledwie 17-letni Brytyjczyk i zarazem wielki fan Liverpoolu dodał, że nikt nie lubi grać w FIFĘ 20, ponieważ aktualna meta sprawia, że przy wprowadzeniu określonych instrukcji w obronie atakowanie staje się bardzo trudne i przełamanie defensywy przeciwnika jest niemal niemożliwe.

Donovan ‘Tekkz’ Hunt nie jest pierwszym profesjonalnym zawodnikiem, który krytykuje FIFĘ 20. tegoroczna odsłona uchodzi za jedną z najgorszych od lat i EA Sports musi się postarać, aby nie powielić tych samych błędów przy FIFIE 21.

Zobacz także:

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię