Strona głównaKonsoleThe Last of Us Part II najbardziej dochodową grą w historii PS

The Last of Us Part II najbardziej dochodową grą w historii PS

The Last of  Us Part II to najbardziej dochodowa gra Sony. Podobny poziom dochodów przyniosły również Marvel Spider-Man oraz God of War. Jednak obie są na rynku dostępne znacznie dłużej.

Naughty Dog już jakiś czas temu potwierdziło, że TLoUPII było największą premierą 2020 roku, zarówno w sprzedaży detalicznej jak i cyfrowej. W ciągu weekendu otwarcia gra sprzedała się w ponad 4 milionach kopii. To czyni ją najszybciej sprzedającym się tytułem na PS4 na świecie.

Zobacz: EA Access i Origin Access łączą się w EA Play

Jest to także trzecia najlepiej sprzedająca się gra w USA zaraz po Animal Crossing: New Horizons i Call of Duty: Modern Warfare. Kolejne życie The Last of Us Part II daje niedawna aktualizacja Grounded, wprowadzająca do gry permanentną śmierć oraz modyfikuje wiele aspektów wizualnych.

Zobacz: Call of Duty 2020 – teaser potwierdzi osadzenie w Zimnej Wojnie?

Nowy poziom trudności możemy wybrać podczas rozpoczęcia nowej gry. Został on zaprojektowany, tak, aby maksymalnie zwiększyć poziom trudności rozgrywki. Wrogowie są mocniejsi, znajdujemy mniej amunicji i narzędzi rzemieślniczych. Wyłączone zostały również kluczowe narzędzia przetrwania takie jak tryb nasłuchiwania. Podobnie stało się z niektórymi elementami interfejsu.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię