Advertisement
Strona głównaKonsoleThe Order 1886 – druga część gry może trafić na PS5 i...

The Order 1886 – druga część gry może trafić na PS5 i Xbox Series X

Wygląda na to, że twórcy The Order 1886 przygotowują kontynuację gry, która trafi na konsole PS5 oraz Xbox Series X. Przynajmniej tak wynika z plotek jakie pojawiły się na forum NeoGAF. Czy faktycznie mamy szansę na sequel?

Wiemy, że ekipa Ready at Dawn pracuje obecnie nad grą AAA. Chociaż nie wiadomo na pewno czym jest nowa produkcja, to plotki głoszą, że jest to właśnie kontynuacja The Order 1886. Co więcej, plotki sugerują, że gra trafi na konsole nowej generacji.

Informacje pochodzą z forum NeoGAF, od jednego z użytkowników, który jest dość wiarygodny. Na forum wcześniej pojawiały się przecieki na temat PS4 Pro na kilka miesięcy przed oficjalnym ogłoszeniem konsoli we wrześniu 2016 roku. Nie mniej jednak nadal musimy temat traktować w charakterze plotki.

Jak twierdzi użytkownik forum o niku BlackOsiris widział on zwiastun gry, który był podobny do The Order 1886, ale na pewno nim nie był. W materiale przedstawiony był mężczyzna badający słabo oświetlony pokój, który następnie wycofuje się strzelając jednocześnie do żółtookiego potwora. Potem potwór zza drzwi mówi „Znalazłem cię” i materiał kończy się nie przedstawiając tytułu gry. Według zapewnień BlackOsiris postaci z filmu nie można pomylić z żadną inną produkcją. Z kolei modele wyglądają o wiele lepiej niż w The Order 1886, zatem wyklucza, że jest to stary trailer.

Głos przemawiający za tym, że nie jest to jednak kontynuacja The Order 1886 to to, że Ready at Dawn nie jest właścicielem praw do gry. Nie wyklucza to jednak możliwości tworzenia przez studio duchowego następcy, podobnie jak miało to miejsce z FromSoftware i Dark Souls jako spadkobiercą Demon’s Souls.

Deweloper na razie milczy w temacie. Gdy tylko dowiemy się czegoś więcej damy Wam znać.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię