Strona główna Konsole Trwa produkcja dwóch nowych wersji Nintendo Switch

Trwa produkcja dwóch nowych wersji Nintendo Switch

Trwa produkcja dwóch nowych wersji Nintendo Switch, a to już ostatnia prosta do tego, aby trafiły na półki sklepowe. Co więcej producent planuje przenieść się do fabryk na Tajwanie oraz w Wietnamie, aby uniknąć problemów ze sprzedażą chińskiej elektroniki na terytorium USA.

Według raportu przygotowanego prze The Wall Street Journal obecnie trwa produkcja dwóch nowych wersji konsoli Nintendo Switch. Jedna z nich wygląda podobnie do oryginału, ale została wyposażona w mocniejsze podzespoły. Drugi model jest tańszy i różni się wyglądem od pierwotnej wersji. Podobne podejście Nintendo można zaobserwować w poprzednich modelach konsol. Wydajny 3DS oraz jego mniejszy brat 2DS.

Zobacz: Nowy kontroler Nintendo Switch od Square Enix wygląda jak postać z naszego dzieciństwa

Nintendo już przed E3 2019 poinformowało, że podczas imprezy nie zaprezentuje nowego sprzętu. Przedstawiciel firmy odmówił również komentarzy na temat nowych wersji Switcha, gdy został zapytany przez dziennikarza Wall Street Journal. Potwierdził jedynie, że większość z nich produkowanych jest w Chinach, a Nintendo bada nowe możliwości produkcyjne.

Zobacz: Ruszyła przecena w Nintendo eShop z okazji E3

Oryginalna wersja Nintendo Switch trafiła na rynek w marcu 2017. Firma wydaje odświeżone wersje konsol od NES’a i Game Boy Pocket, więc oczywistym jest, że również Switch będzie miał nowszą wersję, aby wydłużyć żywotność konsoli.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię

GORĄCE RECENZJE