Strona głównaEsportCounter-StrikeDekaY donosi: Aristocracy będzie reprezentowało barwy Codewise Unicorns?

DekaY donosi: Aristocracy będzie reprezentowało barwy Codewise Unicorns?

Zazwyczaj newsy i przecieki, które “puszczał w obieg” DekaY szybko znajdowały swoje potwierdzenie w rzeczywistości. W tym jednak przypadku mamy wątpliwości, czy chcielibyśmy, aby najnowsze informacje o Aristocracy okazały się prawdą.

Swego czasu szef Codewise chwalił się rozmowami prowadzonymi między innymi z pashąBicepsem, który miałby dołączyć do zespołu. Jednak albo rozmowy utknęły w martwym punkcie, albo po prostu takowe nie miały miejsca – informację tę zdementował pasha i do żadnych zmian kadrowych w Codewise nie doszło. Teraz znowu pojawia się temat dywizji CS:GO Codewise, ale zajmuje się nim dużo bardziej wiarygodne źródło.

Według informacji jakie przytacza DekaY, koszulki Codewise mają przywdziać zawodnicy Aristocracy, którzy w miniony weekend pokonali Virtus.pro w finale ESL Mistrzostw Polski. Mimo sporego potencjału drużyny TaZa do tej pory nie udało im się znaleźć stałej organizacji. Poszukiwania te mają się zakończyć właśnie w Codewise. Jest jeszcze druga wersja, według której nowy skład CS:GO Codewise miałby zostać zbudowany niemal od podstaw, ale w oparciu o dwóch zawodników Arcy – TaZa i Gryna.

Znając dotychczasową skuteczność DekaY’a możemy się spodziewać wyjaśnienia tej sytuacji w ciągu kilku najbliższych dni. A Waszym zdaniem to dobre rozwiązanie dla zawodników?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię