Strona głównaGryTrwają prace nad nową częścią Brothers In Arms, ale jest jeszcze wiele...

Trwają prace nad nową częścią Brothers In Arms, ale jest jeszcze wiele do zrobienia

Ostatnio wyszło sporo gier związanych z tematyką Drugiej Wojny Światowej. Wśród nich możemy wymienić chociażby Call of Duty WWII oraz nadchodzący Battlefield V. Brothres in Arms również posiada swoją wierną grupę fanów, która od dłuższego czasu nie otrzymała nowej części gry.

Swego czasu Brothers in Arms stanowił dużą konkurencję dla Call of Duty i Battlefield. W pewnym momencie jednak gra odpadła z tych zawodów. Ostatnia cześć serii zatytułowana Double Time została wydana na PC w 2008.

Na szczęście Gearbox Software nie zapomniało o grze. Szef studia Randy Pitchford, potwierdził, że obecnie pracują nad nową grą z serii World War. Pitchford został zapytany o Brothers in Arms na Twitterze. Gracze pytali kiedy dostaną nową grę, ponieważ ciągłe granie w to samo jest nużące. Randy odpowiedział, że pracują właśnie nad czymś nowym. Nie zdradził jednak wiele szczegółów, ale przyznał, że prace trwają już od jakiegoś czasu.

Odpowiedź Pitchforda:

Pracujemy nad czymś. Pracujemy nad tym od jakiegoś czasu i są w to zaangażowani niesamowici ludzie. Wraz z jej rozwojem przekonuję się, że może być naprawdę dobra. Chcę mieć pewność, że będzie dobra, zanim ją ogłosimy. Mamy jeszcze wiele pracy do zrobienia.

Zatem wiemy już, że Gearbox pracuje nad nową grą Brothers in Arms, ale Pitchford nie jest jeszcze wystarczający pewny tytułu, żeby ogłosić go publicznie. Miejmy nadzieję, że prace będą szły pełną parą a projekt nie zostanie anulowany.

Czy będzie to tytuł na który czekacie? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: segmentnext

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię