Strona głównaGryAktualnościTrwają problemy The Division 2. Wyłączono misje dzienne i tygodniowe

Trwają problemy The Division 2. Wyłączono misje dzienne i tygodniowe

Strzelanie wciąż jest przyjemne, a nowy stronghold odblokowany razem z wprowadzeniem ostatniej aktualizacji robi wrażenie, jednak liczba błędów uniemożliwia czerpanie radości ze wszystkich aspektów gry.

Kiedy pisaliśmy dla Was podsumowanie State of the Game z zeszłego tygodnia, wszyscy wyczekiwali największego od premiery patcha. Endgame miał wreszcie zawitać do The Division 2, a razem z nim nowy ekwipunek, sety oraz kolejne powody do ciągłego grindu. Wygląda jednak na to, że obok lepszych przedmiotów, dostaliśmy również kilka niespodziewanych problemów.

Zobacz: Nasza recenzja The Division 2

Niedługo po wprowadzonej aktualizacji okazało się, że misje dzienne oraz tygodniowe nie działają w sposób, jaki zaplanowali deweloperzy. Chociaż po ukończeniu konkretnych zadań, dostawaliśmy nagrody, w liście projektów nie oznaczały się one jako zaliczone. W ten sposób można było wykonywać je do oporu i w ciągu jednego dnia zgarnąć wynagrodzenie normalnie możliwe do zdobycia w tydzień czy dwa.

Massive zarządził więc szybki maintenance, który całkowicie wyłączył możliwość robienia misji, do momentu naprawienia błędu. Jest to wciąż tylko jeden z problemów napotykanych przez graczy podczas eksplorowania Waszyngtonu. Deweloperzy wreszcie wypuścili jednak długo wyczekiwany przez fanów update i teraz mogą skupić się na naprawianiu tego, co nie poszło zgodnie z ich myślą. Następny test czeka ich za nieco ponad dwa tygodnie. Już 25 kwietnia ma zadebiutować bowiem 8-osobowy raid.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePC Gamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię