Strona głównaKonsoleTryb Ratowanie Świata za darmo dla posiadaczy Xbox One S w wersji...

Tryb Ratowanie Świata za darmo dla posiadaczy Xbox One S w wersji Fortnite

Epic Games ogłosiło, że posiadacze konsoli Xbox One S w wersji Fortnite otrzymają bezpłatnie dostęp do trybu Ratowania Świata. Tym samym zakończona zostanie sprawa wprowadzenia graczy w błąd przez marketing Epic i Microsoftu.

Wprowadzony we wrześniu zestaw oferował Xbox One S wraz z ekskluzywnym zestawem kosmetyków Fortnite Battle Royale o tematyce związanej z marką Xbox, 2000 V-dolców i „pełną wersję Fortnite”. Jeżeli jeszcze nie wiecie to Fortnite składa się z dwóch trybów bezpłatnego Battle Royale oraz płatnego Ratowanie Świata.

Zobacz także: PUBG Mobile ma więcej użytkowników niż Fortnite na wszystkich platformach

Okazało się jednak, że Bundle Xbox + Fortnite w „pełnej wersji” zapewnia dostęp tylko do bezpłatnego trybu gry. Jednej z graczy po zgłoszeniu skargi w ciągu niecałej godziny otrzymał od Epic pismo z wyjaśnieniem.

Zgadzamy się, że napis na pudełku Xbox One S Fortnite Bundle jest niejasny. Zapewnimy, więc dostęp do trybu Ratowanie Świata dla wszystkich posiadaczy konsoli. Rozpoczynamy teraz identyfikację graczy, którzy nabyli pakiet i przyznamy im dostęp do trybu Ratowanie Świata.

Epic zapewni dostęp do gry również graczom, którzy zakupią Xbox One S Fortnite w przyszłości. Deweloper zapewni również dodatkowe 2000 V-dolców. Swoją drogą trochę dziwne, że dopiero po trzech miesiącach ktoś zgłosił sprawę.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię