Strona głównaGryAktualnościUbisoft pracuje nad tajemniczym projektem. Jednym z typów jest Watch Dogs 3

Ubisoft pracuje nad tajemniczym projektem. Jednym z typów jest Watch Dogs 3

Ubisoft wpadł na interesujący pomysł promocji swojego nowego projektu. Z tym, że nie wiadomo jeszcze o jaki projekt dokładnie chodzi, ale kierunki “śledztwa”, które wskazują gracze, są dwa.

Firma wrzuciła na swój kanał na Youtube zwiastun fikcyjnej firmy Skell Technology, która trudni się produkcją sprzętu i oprogramowania dla armii. Oprócz zwiastunu, który możecie zobaczyć poniżej, w Sieci znaleziono również stronę tejże firmy – jednak dostęp do niej jest zabezpieczony za pomocą hasła.

Trailer nie jest dostępny publicznie z poziomu Youtube – pojawia się dopiero po zalogowaniu na stronę skelltech.com za pomocą danych dostępowych: “asantos” / “10068”. Oprócz nich istnieje jeszcze jeden zestaw loginu i hasła: “epichon” / “15034”, który pokazuje fikcyjne zamówienie, w którym znajduje się m.in. seria dronów.

Zobacz także: Nowa zawartość w Watch Dogs. Modderzy przygotowali mnóstwo ciekawostek

A jakie są tropy, które znaleźli gracze po zobaczeniu strony i zwiastuna? Część z nich wskazuje na DLC do Ghost Recon Wildlands, ponieważ w serii tej czasem przewija się nazwa Skell Technology. Inni zaś mówią o tym, że może chodzić o pełnoprawną, trzecią część Watch Dogs. Co prawda fikcyjna firma nie ma z tą serią wiele wspólnego, ale za to temat dronów już tak – a poza tym plotki o powrocie serii krążą już od pewnego czasu.

Zobacz także: Ghost Recon Wildlands zgromadził 10 milionów graczy

A jak Wy obstawiacie?

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Zbigniew Pławecki
Redaktor, specjalista ds. esportu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię