Strona głównaGryAktualnościWatch Dogs 3: produkcja gry potwierdzona, spodziewana data premiery

Watch Dogs 3: produkcja gry potwierdzona, spodziewana data premiery

Niewielu graczy spodziewało się, że jeszcze będziemy mieli okazję zagrać w Watch Dogs 3. Wygląda jednak na to, że zmiana głównego bohatera miała swoją moc. Ubisoft w nieoczywisty sposób potwierdził, że Watch Dogs 3 jest w fazie produkcji.

Pomimo braku oficjalnego i publicznego potwierdzenia, Ubisoft od czasu do czasu rzuca pewne skrawki informacji na temat nowej produkcji. Po premierze drugiej gry wiele osób spodziewało się, że kolejna część zostanie przedstawiona albo, chociaż zapowiedziana podczas E3 2018, jednak wygląda na to, że Ubisoft potrzebuje zdecydowanie więcej czasu na przygotowanie kolejnej gry o hakowaniu wszystkiego dookoła.

Zobacz: Assasin’s Creed jest ważną marką RPG. Zdaniem Ubisoftu

Potwierdzenie, że Watch Dogs 3 jest w produkcji można uzyskać od wirtualnego asystenta Sama w aplikacji Ubisoft Club. Zapytany o grę odpowiada:

Watch Dogs 3 nie jest jeszcze skończony, ale od ostatniej wczesnej wersji jest już coraz lepszy.

Zobacz: Ubisoft planuje wydanie trzech, a nawet czterech tytułów AAA w ciągu roku

Kolejną wskazówką precyzującą datę premiery jest zarejestrowanie przez Ubisoft znaku towarowego. Ubisoft planuje wydać WD3 na konsole nowej generacji, zatem samej gry możemy spodziewać się najwcześniej w 2020 roku. O ile oczywiście sprawdzą się plotki, co do premiery nowych konsol. Data ta jest mało precyzyjna i uwarunkowana rzeczywistą datą premiery konsol.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię