Advertisement
Strona głównaKonsoleUntitled Goose Game – pudełkowa wersja trafi na PS4 i Nintendo Switch

Untitled Goose Game – pudełkowa wersja trafi na PS4 i Nintendo Switch

Deweloper House House zapowiedział pudełkową wersję gry Untitled Goose Game, która będzie dostępna na PlayStation 4 oraz Nintendo Switch. Fizyczna wersja gry będzie wzbogacona o kilka niespodzianek.

Pudełkowa wersja Untitled Goose Game trafi do sprzedaży 29 września tego roku. Pierwotna premiera gry miała miejsce w zeszłym roku. Do sklepów trafi wersja standardowa, jednak gracze mają możliwość zamówienia również wersji Lovely Edition dostępnej w iam8bit. Ta wersja została wzbogacona o ręcznie narysowaną mapę woski oraz naklejkę „No Goose”. Kolejny dodatek to 24-stronnicowy katalog z przedmiotami, które główna bohaterka zamierza wykorzystać w czasie gry.

Zobacz: PlayStation Store Summer Sale zapowiedziane! Kiedy rusza?

Co ciekawe, opakowanie tej edycji gry wykonane jest z materiału podlegającemu w 100% recyklingowi i została zadrukowana nietoksycznym atramentem. Edycja Lovely dostępne jest zarówno na PS4 jak i Nintendo Switch.

Koneserzy muzyki zapisanej na winylach również mogą wzbogacić soją kolekcję. Ścieżka dźwiękowa z gry autorstwa Dana Gouldinga, wkrótce trafi na czarne krążki. Każda płyta zostanie wykonana z materiałów z recyklingu dzięki czemu będzie na swój sposób unikatowa i kolorowa. Ścieżka dźwiękowa z gry została wyceniona na 40 dolarów.

Obecnie Untitled Goose Game dostępna jest na PS4, PC, Xbox One i Nintnedo Switch.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię