Strona głównaGryAktualnościUważaj jaką postać tworzysz w Soulcalibur VI, bo możesz dostać bana

Uważaj jaką postać tworzysz w Soulcalibur VI, bo możesz dostać bana

W grach online można dostać bana za różne rzeczy. Najbardziej oczywiste jest cheatowanie lub używanie obraźliwych słów w kierunku innych graczy. A co byście powiedzieli na bana z powodu zbyt “kreatywne” korzystanie z mechanizmu personalizacji postaci? 

Soulcalibur VI wyposażony jest w bardzo rozbudowany mechanizm do personalizacji postaci o nazwie Create a Soul. Pozwala on na naprawdę wiele. Niektórzy zaczęli z powodzeniem tworzyć postacie z innych gier lub filmów, np. Kill Bill. Niestety, również szybko pojawili się gracze, którzy popuścili wodzi fantazji i postanowili wykorzystać system do granic możliwości. Niektórych z nich spotkała przykra niespodzianka, bowiem dostali bana. 

Nie ma jednak powodów do wszczynania awantur. Ban nie został na nich nałożony z powodu korzystania z dostępnego w grze mechanizmu, a z powodu tego, jak z niego korzystali. Wielu zdecydowało się tworzyć postacie, które – delikatnie mówiąc – stoją w sprzeczności z normami społecznymi i moralnością. W skrócie – postacie ociekające seksem. W tym miejscu ktoś może zakrzyknąć, że przecież damskie postacie w Soulcalibur VI świecą biustami na prawo i lewo, więc to hipokryzja. Pewnie tak, ale są jakieś granice, które w niektórych sytuacjach zostały przekroczone. 

Dlatego lepiej uważajcie, jakie postacie tworzycie. Pamiętajcie też, aby nie grać na Linuksie, bo za to też możecie „wyrwać” bana.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię