Advertisement
Strona głównaGryAktualnościValorant – 6 nowych bohaterów w ciągu roku i podział na epizody

Valorant – 6 nowych bohaterów w ciągu roku i podział na epizody

Nie ma co się oszukiwać – Valorant dopiero zadebiutował i póki co nie jest zbyt bogaty w treści. Na szczęście Riot Games zamierza to błyskawicznie zmienić. W ciągu roku do gry dodanych zostanie aż 6 nowych agentów, a to tylko początek.

Valorant oficjalnie zadebiutował na początku czerwca. Gra wyszła z fazy beta i stała się dostępna dla wszystkich i to za darmo. Jednak wcale nie oznaczało to, że jest to produkt ukończony. Mówimy przecież o grze usłudze, która przez cały czas będzie aktualizowana. Riot Games właśnie zdradziło swoje plany i trzeba przyznać, że są one bardzo ambitne. Wkrótce w strzelance zaroi się od nowych bohaterów.

Valorant - esport

Valorant dzieli się na epizody i akty

Na ten moment Valorant nie jest grą bogatą w zawartość. Mamy w niej zaledwie kilku bohaterów i cztery mapy do wyboru. W porównaniu z Counter-Strikiem (przynajmniej pod względem map) czy Overwatchem produkcja Riot Games wypada trochę słabo. Ale to ma się zmienić. Riot Games – ustami Anny Donlon, producent wykonawczej Valoranta – zaprezentowało swoje plany na najbliższe miesiące. Z wideo dowiedzieliśmy się, że gra zostanie podzielona na 6-miesięczne epizody oraz 2-miesięczne akty (trzy akty na każdy epizod). Po każdym akcie dodany zostanie nowy agent, co przekłada się na 6 bohaterów w ciągu roku. Liczba ta oczywiście może się zmienić, w zależności od opinii społeczności.

Jednak najważniejsze w tym wszystkim są 6-miesięczne epizody. Co pół roku w Valorant ma dochodzić do dużych zmian. Ma to być pewnego rodzaju ewolucja. Mowa tutaj o dużych aktualizacjach, nowych mapach czy nawet znaczących zmianach w mechanice gry. Oprócz tego Anna Donlon zapowiedziała, że wkrótce gra zostanie wzbogacona o elementy, o które prosili gracze na całym świecie. Jako przykład podała między innymi możliwość wzięcia pauzy w trakcie meczu czy też remake całego spotkania w określonych sytuacjach.

Oprócz tego nie zabraknie elementów, które opowiedzą o historii świata Valorant, mniejszych i większych zmian w balansie rozgrywki czy też nowych trybów. Na ten moment największe zmiany zapowiedziane są na drugi epizod, który powinien rozpocząć się na początku grudnia.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię