Strona głównaGryAktualnościValorant - razem z Aktem 2 do gry trafi deatchmatch

Valorant – razem z Aktem 2 do gry trafi deatchmatch

Prośby fanów zostały wysłuchane. W kolejnej aktualizacji do Valoranta ma trafić dodatkowy tryb gry, klasyczny deathmatch.

Valorant kontynuuje swój rozwój. Do popularnego FPS-a Riot Games zbliża się kolejna aktualizacja. Poznaliśmy już szczegóły nowego agenta, teraz przyszedł czas na nieco mniejszych dodatków.

Zobacz: VALORANT zmienia zasady przyznawania rang i tryb rankingowy

Dzień po premierze drugiego aktu, 5 sierpnia, do gry trafi deathmatch. Od momentu, kiedy ten tryb pojawił się w zamkniętej becie, społeczność liczyła, że słynny DM powróci do aktualnej wersji FPS-a. Tak się wreszcie stało.

Dla większości graczy jest to oczywiście sposób na trenowanie swojego mechanicznego skilla. Szczególnie że w deathmatchu zabraknie spike’a i umiejętności. Najlepszy w lobby będzie więc ten, kto najczęściej trafia w głowy przeciwników. Podobnie jak w Counter Strike’u, DM to również doskonała metoda na rozgrzewkę przed rankedami.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePolygon
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię