Strona głównaKonsoleXbox Series X – duże zmiany w okładkach gier

Xbox Series X – duże zmiany w okładkach gier

Znaczek Zoptymalizowany pod kątem Series X jaką Microsoft planował wprowadzić na okładki gier dla Xbox Series X może zniknąć. Jest to wynik konsultacji ze społecznością graczy.

Kilka tygodni temu pojawiły się pierwsze informacje na temat gier, które trafią na Xbox Series X. Na razie nie znamy ani sugerowanych cen, ani planowanych dat wydania. Wygląda jednak na to, że Microsoft wysłuchał kilku opinii graczy na temat wyglądu pudełek w nadchodzących grach.

Zobacz: Halo Infinite – pierwszy pokaz rozgrywki prezentuje nowe sztuczki Master Chiefa

Starszy analityk firmy Niko Partnes, Daniel Ahmad, zauważył że z publikowanych okładek gier zniknął znaczek „Zoptymalizowany pod kątem Series X”. Według Ahmada znaczek zostanie przeniesiony na tył okładki, aby w sposób subtelny wspominać o optymalizacji gry pod kątem Series X.

Znaczek „Zoptymalizowany pod kątem Series X” po raz pierwszy pojawił się na początku tego roku. Miała ona za zadanie podkreślać, że gra wykorzystuje moc graficzną nowej konsoli. Jednak od momentu ujawnieni znaczka pojawiło się wiele głosów krytyki. Główne zarzuty dotyczyły tego, że grafika zajmuje bardzo dużo miejsca na okładce zasłaniając to co najważniejsze. Podobnie gracze wypowiadali się na temat przytłaczającej ilości informacji jaką Microsoft chciał umieścić na okładce.

Dodatkowo w porównaniu z uproszczoną okładką, którą zaprezentowało Sony, okładka Microsoftu wyglądała jak śmietnik. Na szczęście będzie to zmienione i uporządkowane.

Zobacz: Cuphead – od dzisiaj także na PS4

Premiery Xbox Series X spodziewamy się w okresie świątecznym, ale wciąż czekamy na więcej informacji na temat jej ceny i dokładnej daty.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię