Advertisement
Strona głównaGryAktualnościRuszyły serwery Valorant! Już można grać

Ruszyły serwery Valorant! Już można grać

Nie możecie się doczekać ponownego grania w Valorant? No to mamy dla Was dobrą informację – właśnie zostały uruchomione serwery w Europie! To oznacza, że możecie wkraczać do gry.

Dzisiaj oficjalnie debiutuje pełna wersja gry Valorant! Oznacza to, że gra dostępna jest już za darmo dla wszystkich użytkowników. Koniec z oglądaniem streamów, aby zdobyć dostęp do zamkniętej bety. Na oficjalnym, polskim kanale gry na Twitterze pojawiła się informacja, że serwery zostały już uruchomione i tym samym można zacząć rozgrywkę.

Komunikat pojawił się równo o godzinie 7:00 czasu polskiego. Serwery Valorant zostały uruchomione w Europie, Rosji, Turcji, regionie CIS, a także na Bliskim Wschodzie i w Północnej Afryce. Jeśli już teraz chcecie wkroczyć do gry, to musicie przygotować się na pobranie patcha. W moim przypadku klient gry musiał ściągnąć aż 2 GB nowych danych.

Pamiętajcie też, że w grze pojawiło się kilka nowości. Jedną z nich jest bohaterka o imieniu Reyna. Pochodzi ona z Meksyku. Na razie nie wiemy zbyt wiele na temat jej umiejętności. Na zaprezentowanym niedawno filmie Riot Games pokazało, że bohaterka może drenować przeciwników z punktów zdrowia i tym samym uzupełniać własny pasek z punktami HP.

Oprócz niej w Valorant pojawiła się też nowa mapa o nazwie Ascent, a także tryb Spike Rush. Ten ostatni różni się trochę od gier nierankingowych. Przede wszystkim potyczka trwa do 4 wygranych rund. Po drugie, na mapie znajdują się dodatkowe Orby do uzbierania ultimate’ów, a zestawy broni przed każdą rundą są losowe. Prawdopodobnie ma to być bardzo szybka rozgrywka dla osób, które nie chcą poświęcać czasu na pełne mecze do 13 wygranych rund.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Damian Jaroszewski
Redaktor prowadzący, szef działów esport i hardware

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię