Strona głównaGryAktualnościW New World znów wyłączono rynek. Amazon odkrył kolejny glitch

W New World znów wyłączono rynek. Amazon odkrył kolejny glitch

Fani New World nie mogą odetchnąć nawet na sekundę. Gracze odkryli niedawno kolejny poważny błąd. 

Identyczną sytuację przeżywaliśmy parę tygodni temu, kiedy w New World odkryto możliwość duplikowania złota. Gracze mocno się wzbogacili, Amazon zapowiedział bany i całkowicie wyłączył możliwość kupowania i sprzedawania przedmiotów do czasu rozwiązania sprawy.

Zobacz: Battlefield 2042 ma przytłaczająco negatywne oceny graczy na Metacriticu

Tym razem jeden z graczy odkrył sposób na duplikowanie mebli, który opublikował na forum gry. Niektórzy użytkownicy zaczęli mnożyć wyjątkowo drogie trofea, wystawiać je później na rynek i zarabiać duże pieniądze bez żadnego wysiłku.

Niedługo po publikacji tej metody online Amazon zareagowało. Możliwość wymiany przedmiotów pomiędzy graczami została wyłączona, a razem z nią skarbce gildyjne oraz rynki we wszystkich miastach.

Największą obawą dla fanów gry powinien być fakt, że gracz, który odkrył nowy sposób na duplikację przedmiotów, próbował zgłosić ten błąd do twórców. Amazon nie odezwał się jednak słowem i zareagowali dopiero wtedy, gdy problem zademonstrowano publicznie.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SourcePC Gamer
Tomasz Alicki
Szef działu gier. Miłośnik esportu, weteran Call of Duty i zapalony gracz Action RPG. W wolnych chwilach Netflix, dobra książka i World of Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię