Strona głównaKonsoleXbox – Phil Spencer obiecuje więcej dużych inwestycji

Xbox – Phil Spencer obiecuje więcej dużych inwestycji

Phil Spencer z Xbox stwierdził, że gracze będą wymagać coraz więcej. Oznacza to, że Microsoft będzie musiał sprostać tym wymaganiom i jak przyznaje – Xbox planuje dokonać więcej dużych inwestycji pokroju wykupienia ZeniMax.

W ostatnich latach Xbox poczynił wiele odważnych inwestycji, które ostatecznie bardzo się opłaciły. Wśród nich należy wymienić uruchomienie płatnej usługi subskrypcji Game Pass czy nabycie za 7,5 miliarda dolarów ZeniMax. Według szefa Xbox – Phila Spencera, fani mogą oczekiwać, że tego typu inwestycje będą robione również w przyszłości.

Zobacz: Po blisko roku od premiery PlayStation 5 zostało złamane

W podcaście Majora Nelsona powiedział, że częścią jego pracy, przynajmniej do czasu wyznaczenia następcy, jest dokonywania dużych i odważnych inwestycji dotyczących przyszłości gier – czego wymagają również gracze.

Są rzeczy, z których za pięć czy dziesięć lat będziemy bardzo szczęśliwi dziękując, że zaczęliśmy właśnie dzisiaj. Dojdziemy do tego punktu, kiedy będziemy działać z ambicją jaką mamy w grach i przestrzeni rozrywki, będziemy mówić: Rany, naprawdę się cieszymy, że to zaczęliśmy. To świetna zabawa dla zespołu, gdy spotykamy się i zaczynamy pokonywać granice.

Zawsze musisz to robić. Musimy stale przesuwać granice tego co robimy, ponieważ gracze zawsze będą wymagać więcej. Chcą lepszych innowacji, chcą innowacji technologicznych, innowacji w opowiadaniu historii, a my musimy tam być i inwestować w to.

Spencer dodał również, że jest dumny z portfolio gier, które Microsoft ma w swojej ofercie dzięki zakładaniu nowych studiów oraz przejmowaniu innych. Jednak w tej materii jest jeszcze wiele do zrobienia. Dodał, że firma jest znana z gier na konsole jednak chce zainwestować więcej przestrzeni w gry PC.

Trzymamy za słowo.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię