Strona głównaWiadomościW nowym trailerze do The Walking Dead poznajemy doktor Mayę

W nowym trailerze do The Walking Dead poznajemy doktor Mayę

The Walking Dead od Overkill’s to dobrze zapowiadający się kooperacyjny FPS na motywach serialu oraz komiksu pod tym samym tytułem. W najnowszym trailerze udostępnionym przez dewelopera poznajemy doktor Mayę.

[you tube=VNLzJuwKHFE]

Jak widzimy na powyżej, nowa bohaterka jest lekarzem, więc w grze powinniśmy spodziewać się przydatnych umiejętności. Prawdopodobnie będzie ona doskonałym wsparciem dla drużyny potrafiącym wyleczyć niemal każdą ranę oraz wykorzystującym swoją wiedzę z zakresu anatomii do skutecznego i cichego eliminowania wrogów. Maya będzie jedną z czterech głównych postaci jakie zobaczymy w The Walking Dead w wersji studia Overkill’s, które poznaliśmy już dzięki serii Payday. Oprócz Mayi oraz Aidana wystąpi rudowłosa dziewczyna oraz starszy mężczyzna, których jeszcze nie mieliśmy okazji poznać. Informacja o nich powinny pojawić się w kolejnych miesiącach o czym Was oczywiście poinformujemy.

Jeżeli nie mieliście jeszcze styczności z tytułem:

Overkill’s The Walking Dead to czteroosobowa gra kooperacyjna FPS, w której ty i twoi trzej przyjaciele walczycie z zombie oraz żywymi. Akcja gry rozgrywa się w uniwersum The Walking Dead gdzie walczycie o przetrwanie w postapokaliptycznym Waszyngtonie.

Każdy z bohaterów posiada indywidualne zdolności specjalne i drzewka umiejętności a także przypisaną rolę w grupie. Gra nastawiona jest na pracę zespołową. Sam decydujesz czy eliminujesz wrogów po cichu czy wjeżdżasz w grupę umarlaków z pistoletem w garści. Musisz być przygotowany na wszystko, bo nie wiesz co czai się za rogiem.

Premiera gry przewidziana na koniec tego roku.

Źródło: wccftech

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię