Strona głównaGryAktualnościWorld of Warcraft Classic: Gracz policzył krzesła w grze

World of Warcraft Classic: Gracz policzył krzesła w grze

Nietypowe działania w grach czasami potrafią mocno zadziwić. Przechodzenie Skyrim z użyciem pochodni, widelca czy krzyków już było. Tym razem inny gracz postanowił policzyć krzesła jakie dostępne są w WoW Classic i sprawdzić czy jest ich tyle samo co w oryginalnej wersji gry z 2004 roku.

Premiera World of Warcraft: Classic już niedługo, w związku z tym Blizzard przeprowadza stress testy serwerów, aby zweryfikować czy wytrzymają natężenie ruchu i zachowają stabilność. Jeden z graczy postanowił sprawdzić czy nowa wersja gry jest wierna swojemu pierwowzorowi z 2004 roku. Policzył więc krzesła w grze i pochwalił się wynikami na Reddit.

Zobacz: Problemy beta-testów World of Warcraft Classic. Gracze mylą błędy ze starymi mechanikami gry

World of Warcraft ile jest tych krzeseł?

Jednak zrobił to trochę po łebkach, bo policzył tylko krzesła w stolicach poszczególnych ras, leń jeden. A poniżej możecie sprawdzić wyniki:

  • Ironforge: 127 krzeseł,
  • Stormwind: 345 krzeseł,
  • Darnassus: 1 krzesło,
  • Orgrimmar: 2 krzesła,
  • Thunderbluff: 0 krzeseł,
  • Undercity: 4 krzesła.

Gracz zaliczał do krzeseł tylko te siedziska, które były wyposażone w oparcie i podłokietniki, nie liczył tym samym taboretów. Na podstawie wyników można wyciągnąć wniosek, że Horda nie może sobie usiąść wygodnie i oprzeć pleców. Wytłumaczyć to można tylko tym, ze wolą się położyć na ziemi niż siedzieć.

Zobacz: Disney może kupić Activision Blizzard?

Graczowi zabrakło niestety informacji ile krzeseł znajdowało się w grze w 2004 roku. Liczy jednak na współpracę  Blizzarda w tej kwestii. Co ciekawe liczba krzeseł nieznacznie zwiększyła się w dodatku Wrath of the Lich King dzięki pojawieniu się salonów fryzjerskich. Z kolei po premierze Cataclysm w Orgrimmarze dodano 5 krzeseł.

Trzeba przyznać, że to był kawał dobrej nikomu niepotrzebnej roboty.

Premiera World of Warcraft: Classic już 27 sierpnia. Ale już teraz gracze mogą rezerwować nazwy dla swoich postaci.

Bądź na bieżąco

Obserwuj GamingSociety.pl w Google News.

Sourcereddit
SoSlowGamer
SoSlowGamer
Redaktor, szef działu retro

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Treść komentarza
Wpisz swoje imię